Profil firmy

Fabryka narzędzi CIMCO została założona w roku 1827 w Remscheid. Od początku istnienia firma CIMCO pozostała wierna swojej filozofii produkowania narzędzi najwyższej jakości, dzięki czemu zdobyła sobie uznanie wśród użytkowników oraz osiągnęła wysoką pozycję w europejskim przemyśle narzędziowym.

Zajęcie tak wysokiej pozycji wymaga stosowania najlepszych materiałów, zaangażowania najwyższej fachowości i skrupulatnej kontroli, jak również stałego dostosowywania się do indywidualnych potrzeb klientów i najnowszych wymagań technicznych. Dzięki temu udało się nam z małej regionalnej fabryki szczypiec, rozwinąć do rozmiarów znanego w świecie wytwórcy narzędzi o najwyższej jakości.

Gwarantowana dostępność towaru

CIMCO w swoich magazynach stale utrzymuje poziom 97,5% wszystkich artykułów katalogowych. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu obszernego systemu kontroli procesu zakupów i składowania, dążymy do zwiększenia dostępności towarów znajdujących się w naszej ofercie sprzedaży.

Szybka realizacja zleceń

Od wpływu zlecenia od klienta do wydania towaru niż reguly nie mija więcej niż 24 godziny. Dzięki efektywnemu partnerowi logistycznemu, każdy klient ma żądany towar w ciągu 2 do 3 dni, w przypadku ekspresowych zleceń – które wpłyną do CIMCO przed godziną 12.00 – nawet w następnym dniu roboczym.

Skrojone na miarę usługi logistyczne

Specjalne wymagania klientów, jak na przykład systemy transportowe wielokrotnego użytku, terminowe doręczenie w kraju i za granicą, śledzenie wysyłki za pomocą Internetu lub specjalne wytyczne dotyczące opakowania nie stanowią dla nas problemu – robimy to!

Kiedy naprawdę się spieszy!

Narzędzia o dużych wymiarach i specjalistycznym zastosowaniu za zwyczaj nie są składowane w magazynach. Ale wtedy, kiedy te narzędzia są pilnie potrzebne, CIMCO umożliwia dostawę bezpośrednio do użytkownika lub na plac budowy!

Aktualności

Kontakt

CIMCO – POLAND Sp. z o.o

43-392 Międzyrzecze Górne
ul. Międzyrzecze Górne 165

tel: +48 509 541 962
biuro@cimco.pl

Godziny otwarcia
8.00 – 16.00
© 2020 CIMCO – POLAND Sp. z o.o, Wszelkie prawa zastrzeżone. odcisk | Polityka prywatności Zaloguj