Dystrybucja

Jasne kanały dystrybucji

Fabryka narzędzi CIMCO wyznaje od dawna jednoznacznie trzystopniową dystrybucję „Producent – hurtownia specjalistyczna – użytkownik”. Ani bezpośrednia sprzedaż do przemysłu lub rzemiosła, ani obecność w handlu detalicznym, jak n.p. w marketach budowlanych nie należą do naszej polityki sprzedaży. Ponieważ wierność klientowi jest najwyższym przesłaniem.

Zawsze do dyspozycji
Czy to podczas szkoleń dotyczących produktów czy targów branżowych firma CIMCO pomaga Państwu kompetentnym doradztwem i zaangażowaniem w proces sprzedaży.

Ryzyko stanów magazynowych? – Nie z nami!
Naszym Klientom handlowym udzielamy pełnego prawa do wymiany lub zwrotu niesprzedanych narzędzi CIMCO (np. w razie omyłkowego zamówienia). Jeśli towar zostanie zwrócony wraz z opakowaniem, w stanie nadającym się do sprzedaży, to klient otrzyma pełną wartość towaru w pelną wartość towaru. Powyższe nie dotyczy jedynie towarów, które zostały całkowicie wykreślone z oferty sprzedaży CIMCO.

„Kupowanie przez oglądanie”
Nasze produkty są kupowane w większości w drodze odbioru przez handel specjalistyczny. Odpowiednia prezentacja towarów jest gwarancją sukcesu sprzedaży! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu CIMCO może udostępnić skrojone na miarę pomoce do prezentacji towaru.

Od otwartej ściany regałów handlowych przez wysokowartościowe szklane witryny, CIMCO oferuje Państwu możliwości przejrzystego magazynowania i prezentacji asortymentu.

Odbywa się to bez ryzyka dla naszych klientów handlowych: wszystkie pomoce prezentacyjne są udostępniane bezpłatnie a pracownicy CIMCO profesjonalnie zajmą się dostawą, ustawieniem konstrukcji i ekspozycją towarów

Aktualności

Kontakt

CIMCO – POLAND Sp. z o.o

43-392 Międzyrzecze Górne
ul. Międzyrzecze Górne 165

tel: +48 509 541 962
biuro@cimco.pl

Godziny otwarcia
8.00 – 16.00
© 2020 CIMCO – POLAND Sp. z o.o, Wszelkie prawa zastrzeżone. odcisk | Polityka prywatności Zaloguj